Export to Excel

#DayDateDivFieldKOHome Team Away Team
494 MonMay 30GU10Beckwith Park #6B - Franktown18:30CP Condors Perth United SC Rebels U10F
493 MonMay 30GU10Civitan B2 Almonte18:30ASC Athenas WC Kinburn U10G
495 MonMay 30GU10Conlon #2 - Township Cross Field ONE19:00Perth United SC Flares U10F CP Falcons
496 MonMay 30GU10Conlon #2 - Township Cross Field TWO19:00Perth United SC Panthers U10F CP Osprey
497 MonMay 30GU10Corkery Mini Field 319:00WC Corkery U10G Arnprior United U10G1
499 MonMay 30GU10Dochart Mid Field 419:15Arnprior United U10G3 ASC Alpines
498 MonMay 30GU10Dochart Mini Field 319:15Arnprior United U10G2 WC Dunrobin U10G
15 TueMay 31BU10 SBeckwith Park #6B - Franktown18:30CP Cobras ASC Archers
19 TueMay 31BU10 SBeckwith Park #7A - Prospect18:30CP Grizzlies CP Panthers
17 TueMay 31BU10 SBeckwith Park #7B - Prospect18:30CP Coyotes CP Gators
18 TueMay 31BU10 SCivitan B1 Almonte18:30ASC Alliance CP Lions
16 TueMay 31BU10 NCivitan B2 Almonte18:30ASC Action WC Carp U10M
22 TueMay 31BU14Conlon #1 - Lions Full Field19:00Perth United SC Fury U14M11 - 0 WC Carp U14M
26 TueMay 31BU10 SConlon #2 - Township Cross Field ONE19:00Perth United SC Strikers U10M Perth United SC Kickers U10M
25 TueMay 31BU10 SConlon #2 - Township Cross Field TWO19:00Perth United SC Warriors U10M Perth United SC Lions U10M
21 TueMay 31BU14Constance Bay Full Field 119:00WC Constance Bay U14M3 - 4 Arnprior United U14B1
24 TueMay 31BU10 NCorkery Mini Field 319:00WC Corkery U10M Arnprior United U10B3
28 TueMay 31BU10 NDochart Mid Field 419:15Arnprior United U10B4 ASC Atomics
27 TueMay 31BU10 NDochart Mini Field 319:15Arnprior United U10B1 Arnprior United U10B2
443 TueMay 31BU10 NHugh O'Gorman Mini 119:00WC Dunrobin U10M WC Kinburn U10M
193 WedJun 1BU12Beckwith Park #1 - Lake Park18:30CP Cougars Arnprior United U12B1
185 WedJun 1BU08Beckwith Park #4A18:30CP Morays ASC Argos
184 WedJun 1BU08Beckwith Park #4B18:30CP Pirahna CP Skates
442 WedJun 1BU08Beckwith Park #5A18:30CP Sharks CP Sailfish
186 WedJun 1BU08Beckwith Park #5B18:30CP Stingrays CP Orcas
189 WedJun 1GU14Beckwith Park #918:30CP Jets0 - 2 Arnprior United U14G1
190 WedJun 1BU08Civitan A1 North Almonte18:30ASC Anacondas CP Rangers
194 WedJun 1BU12Constance Bay Mid Field19:00WC Dunrobin U12M ASC Axemen
196 WedJun 1BU12Dochart Mid Field 419:15Arnprior United U12B2 CP Cheetahs
195 WedJun 1GU14Hugh O'Gorman Full Field19:10WC Dunrobin U14G1 - 2 Perth United SC Flames U14F
188 WedJun 1BU12MacGregor Sports Field South18:30ASC Allies WC Corkery U12M
350 ThuJun 2GU08Beckwith Park #4A18:30CP Bluejays ASC Antelopes
351 ThuJun 2GU08Beckwith Park #4B18:30CP Eagles CP Robins
348 ThuJun 2GU12Beckwith Park #818:30CP Merlins ASC Aurora
349 ThuJun 2GU08Civitan A1 North Almonte18:30ASC Angels CP Cardinals
352 ThuJun 2GU08Civitan A1 South Almonte18:30ASC Acorns CP Hawks
353 ThuJun 2GU12Constance Bay Mid Field19:00WC Constance Bay U12G CP Owls
354 ThuJun 2GU12Dochart Mid Field 419:15Arnprior United U12G1 WC Carp U12G
20 ThuJun 2BU14Gemmill Park18:30CP Tigers2 - 6 ASC Aero
347 ThuJun 2GU12MacGregor Sports Field South18:30ASC Alpacas CP Kestrels
452 SunJun 5GU17Conlon #3 - Doctors Mini Field18:45Perth United SC Pomegranates U17F4 - 5 CP Turbos
451 SunJun 5GU17Dochart Mid Field 418:30Arnprior United U17G10 - 7 ASC Advance
450 SunJun 5GU17MacGregor Sports Field South18:30ASC Ares2 - 2 ASC Arrows

© 2023, GLSL
 
  forgot password?